POZİTİF İKLİMLENDİRME TEKNOLOJİLERİ İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak yapmakta olduğumuz “ İklimlendirme sistemleri, aydınlatma sistemleri, mutfak mobilyası-tezgâhı, ankastre ürünleri, dekorasyon ürünleri ve görüntü sistemlerinin (Video Wall, PDI) projelendirilmesi, ürünlerin tedariki, kurulumu, montajı ve servis hizmetleri. “ ve ilgili tüm süreçlerde, ISO 9001:2015 Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek, uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmek temel felsefemiz olarak benimsenmiştir ve aşağıda belirtilmiş olan politikaları en verimli şekilde uygulamayı amaç edindik.

 

  • Sürekli geleceğe yönelik yatırım ve geliştirme çalışmalarını yapmak, doğru kararları doğru zamanlarda alıp, her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir şirket olmak.
  • Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmek, firmamızın imkanları doğrultusunda bu ihtiyaçların karşılanmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini, kalite düzeyini korumak ve arttırmak.
  • Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek. Yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.

 

01.08.2018

Genel Müdür