Arçelik Kurumsal Çözümler olarak iklimlendirmeden aydınlatma ve enerjiye görüntülemeden ankastre ve mutfak çözümlerimize kadar büyük küçük her ölçekte projeye, dünya standartlarında teknolojilerle profesyonel ve güven veren çözümler sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

İklimlendirme Çözümleri

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak havalandırma, ısıtma, soğutma, sıcak su gibi ihtiyaçlar için projelere özel, en verimli ve sürdürülebilir iklimlendirme sistemlerini, kolay kurulum, esnek tasarım kabiliyeti gibi özellikler ile birleştirerek sizlere özel iklimlendirme çözümleri sunuyoruz.

Görüntüleme Çözümleri

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak farklı hedef kitlelere ‘digital signage’ ile farklı içerik gönderebilen videowall ve ekran çözümleri sunuyoruz. Yüksek teknoloji ve kusursuz görüntü kalitesiyle projelerin ihtiyaçlarına özel görüntüleme çözümleri üretiyoruz.

Enerji Çözümleri

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak Fotovoltaik Güneş Enerjisi sektöründe konutlardan alışveriş merkezlerine, üretim tesislerinden iş merkezlerine ve otellere kadar her ölçekte proje için çevreye duyarlı, uzun ömürlü ve kazançlı enerji çözümleri sunuyoruz.

Ankastre Ve Mutfak Çözümleri

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak Cucina Mia mutfak mobilyası ve Leisure ankastre markamızla farklı zevklere hitap eden, estetik ve işlevsel tasarımlarıyla projelerin ihtiyaçlarına özel, özgün ve kaliteli ankastre ve mutfak çözümleri sunuyoruz.

Aydınlatma Çözümleri

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak yüksek verimli, çevre dostu, uzun ömürlü aydınlatma çözümlerimizi iç mekanlar ve dış mekanlardaki projelerin ihtiyaçlarına göre maksimum verim sağlayacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Beyaz Eşya Çözümleri

Leisure ankastre ürünleri ve Cucina Mia mutfak mobilya çözümleri ile projeleriniz değer kazanıyor.

Arçelik Kurumsal Çözümler
Projenizin Her Adımında Sizlerle

Stadyum

Otel

Hastane

AVM

Konut